407
Link:
oneliner prezenty bitwy gry konkursy SMS puls story.pl
Tytu�ek numer 1
Brak kontentu
start
jeszcze nie posiadasz konta? zarejestruj się   zaloguj

nowy wpis na forum

\\"Słaby punkt\\" z Ryanem Goslingiem i Anthonym Hopkinesem - naprawdę polecam :)

nowy wpis na forum

Zależy od chłopaka. Byłam z jednym, który nie pozwolił, bym kiedykolwiek za cokolwiek płaciła. Nie szczędził pieniędzy - mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, że był rozrzutny. To też nie dobrze. Dziś jestem z zupełnie innym chłopakiem, który może nie obrzuca mnie prezentami, ale też nie pozwala bym płaciła za obiad lub rozrywkę, albo bilet. Oczywiście czasami umawiamy się kto i jak płacimy. Albo że tego dnia ja stawiam obiad, a następnego on. Dogadujemy się.

nowy wpis na forum

Mam ją w wersji elektronicznej, ale jakoś nie mogę się przemóc, by przeczytać. Moim znajomi bardzo się tym jarają, a mnie szczerze mówiąc nie ciągnie. Chętnie przeczytałabym jakiś dobry kryminał :)

nowy wpis na forum

Suncatcher, smigol w polskiej wersji byl niezly :) Czumita, bystrzak z Ciebie. Jednak glupio, ze uwazasz swoja osobe za interesujaca, na tyle, ze sprawa oczywista jest odwiedzanie Twojego profilu.

nowy wpis na forum

Tyler_Durden_ Niezły tekst :))

nowy wpis na forum

ze nei wlacze vivy Co Ty ogladasz???

nowy wpis na forum

Córka prezydenta, córka mojego szefa,narzeczony mimo woli,wykiwać klawisza, przyjęty, Bruce wszechmogący,seria Asterix i obelix, killer, niania w nowym Yorku i wiele innych.:-)
Epuls to najlepsza na świecie internetowa społeczność młodych
407

Znajdź fajnych ludzi

     wiek: -

województwo:

miasto:

Fotki Epulsowiczów