456
Link:
oneliner prezenty bitwy gry konkursy SMS puls story.pl
Tytu�ek numer 1
Brak kontentu
start
jeszcze nie posiadasz konta? zarejestruj się   zaloguj

nowy wpis na forum

Wydaje mi się, że sprawa nie jest dla notariusza, notariusz sporządza wyłącznie pewne akty prawne. No i testament sporządzony notarialnie może być podważony tylko drogą sądową - podważa się wtedy świadomość osoby która go pisała. Jeśli chcesz mieć jakieś informacje konkretne to skorzystaj z porady prawnej, możesz zadzwonić po prostu do jakiejś kancelarii adwokackiej i zapytać się o cenę.

nowy wpis na forum

A i jeśli badasz zasięg telefonii komórkowej, to bardzo znaczący jest też model telefonu. Są takie, w której zwariowani inżynierowie stwierdzili, że antenę umieszczą w dolnej części telefonu, tak, że czasem przy rozmowie się ją zasłania i zasięg w miejscach gdzie był całkiem niezły całkowicie zanika. Zmieniając tylko i wyłącznie telefon zasięg jednak trochę się zmieniał. (W moim przypadku łatwo było to zaobserować, bo ogólnie jest słaby, nawet bardzo.) Dodatkowo dobrym punktem byłby podział na zasięg w mieszkaniu, a zasięg na zewnątrz. U mnie wychodząc na dwór oceniłabym go na 4-5, ale już w budynku nawet bliżej 1 niż 2.

nowy wpis na forum

1. orange 2. wieś 3. 2 (czasem nawet uda się wysłać smsa, a rozmowy są niemożliwe) 4. 9 5. nie dotyczy Mogę wypełnić ankietę i drugi raz (zmiana miejsca zamieszkania) 2.miasto 3.9 4.9

nowy wpis na forum

Wakacyjna miłość to nic innego jak romans podczas wakacji nic po za tym :)

Ładniutka Czarniutka :*

właśnie się zaręczyli

KAMILA98765
26 lat
pwds
26 lat

właśnie się zaręczyli

KAMILA98765
26 lat
pwds
26 lat
Epuls to najlepsza na świecie internetowa społeczność młodych
456

Znajdź fajnych ludzi

     wiek: -

województwo:

miasto:

Fotki Epulsowiczów