677
Link:
oneliner prezenty bitwy gry konkursy SMS puls story.pl
Tytu�ek numer 1
Brak kontentu
start
jeszcze nie posiadasz konta? zarejestruj się   zaloguj

nowy wpis na forum

Skarbie, to jest niesamowicie proste. Jesteś po prostu jeszcze nastolatką.

nowy wpis na forum

Głupotą jest twierdzenie, że inna osoba rozumie Cię doskonale. Bo zawsze znajdą się momenty w których te nieporozumienia wyjdą. To, że przyjaciel \\"wie lepiej\\" jest dlatego, że się z nim rozmawia bez zahamowań, a z bliską osobą jednak jest to trudniejsze, bo chcę się być ideałem. A jakiekolwiek flirtowanie z przyjacielem/przyjaciółką która ma partnera jest po prostu nie w porządku. Nawet jeśli w jego/jej związku dzieje się źle. Póki jest w tym związku i sam nie dojdzie do wniosku, że powinni zerwać nie powinno się w to wtrącać. Jedynie wesprzeć dobrym słowem, ale też bez żadnej ingerencji (co jest cholernie trudne). Ale ja się nie znam, tak mam poukładane w głowie i takie mam zasady. Póki ktoś jest w związku jest nietykalny.

nowy wpis na forum

A mi się strasznie zarost podoba! Ale musi być zadbany, oczywiście bez przesady, wystarczy raz na jakiś czas trochę go przyciąć.

nowy wpis na forum

Skąd wiesz, że ktoś w końcu coś poczuje? A jeśli nawet to co?

nowy wpis na forum

wiem ze cie nie interesuje ale jedna osobe tu widoczna interesuje wiec odpowiadam tobie tez odpowiedzialem na pytanie ktore zadales w temacie warto golic

nowy wpis na forum

To zmieniasz partnerów. Proste.

in_the_dark_91 dołączył do klubu
Epuls to najlepsza na świecie internetowa społeczność młodych
677

Znajdź fajnych ludzi

     wiek: -

województwo:

miasto:

Fotki Epulsowiczów